Майже кожному з нас відома ситуація – скільки не намагайся щоденно підтримувати порядок у себе вдома, періодично потрібно робити генеральне прибирання. Така аналогія напрошується при порівнянні щоденної чистки зубів і професійної гігієни порожнини рота.

Ретельна щоденна гігієна з застосуванням сучасних зубних паст не зробить Ваші зуби ідеально чистими. Завжди знайдуться куточки, які незнайомі з вашою зубною щіткою або вона просто не в змозі впоратися з таким «прибиранням».

Професійна гігієна порожнини рота (професійна чистка зубів) – це процедура, яка давно стала нормою в стоматологічній практиці. З неї починається «спілкування стоматолога і пацієнта». Періодичне видалення зубного каменю і зубного нальоту – запорука Вашого стоматологічного здоров’я.

Лікар за допомогою спеціального ультразвукового апарату, спеціальних паст і при необхідності застосуванням методу «Air – flow» видалить з ваших зубів такі зубні відкладення як: наліт, зубний камінь, які є причиною руйнування зубів та запалення ясен.

Лікар індивідуально підбере метод зняття зубних відкладень.

Золотий стандарт професійної гігієни порожнини рота – зняття і  та видалення зубного нальоту і каменю один раз у шість місяців.